kresba tuší, akvarel, běloba
63 x 42 cm, 61 x 42 cmSignatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek
comix se „značkou“ bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, otištěný v časopise Student, 1967, č. 31–34, str. 16, publikováno v monografii H. Diesing – Kája Saudek, Praha 2009, str. 202–203, papír polámaný, okraje místy poškozené, natržené či utržené
Vyvolávací cena: | 0 Kč |