kolem 1971
kresba tuší, akvarel
nerealizovaný návrh reklamy pro časopis Mladý svět, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 409, nahoře okraje papíru mimo kresbu poškozené