Už jsi čet* Mladý svět?

Kód položky: 33938

kolem 1971

kresba tuší, akvarel

27 x 18 cm

nerealizovaný návrh reklamy pro časopis Mladý svět, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 409, nahoře okraje papíru mimo kresbu poškozené

Vyvolávací cena: 0 Kč