kresba tuší, akvarel, běloba
40 x 58,5 cm, 39,5 x 57,5 cmSignatura: sign. str. 1 PN Kája Sau
comix otištěný v časopise Aargh!, 2003, č. 4, str. 108–111, dvoustrany 1 a 2 publikovány v monografii H. Diesing – Kája Saudek, Praha 2009, str. 174–175, papír dvoustr. 3 a 4 natržený do kresby, podlepený, dolní rohy papíru zlámané
Vyvolávací cena: | 0 Kč |