kresba tuší, akvarel
56,5 x 42 cmSignatura: sign. LN Kaya Sau
kresba se "značkou" bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 217, okraje papíru mírně poškozené
Vyvolávací cena: | 0 Kč |