Rachot

Kód položky: 33915

kolem 1969

kresba tuší, akvarel, běloba

59 x 43 cm

Fragment fiktivního comixu, otištěno v časopise Aargh!, 2006, č. 6, str. 29, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 29, rohy papíru mírně poškozené.

Vyvolávací cena: 0 Kč