Pepík Hipík v rukách extrémních sil

Kód položky: 33921

kresba tuší, akvarel, běloba, tužka

30 x 41,5 cm, 60,5 x 41,5 cm

Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek

kompletní soubor 9 comixových kreseb vzniklých podle námětu a scénáře Rudolfa Křesťana, otištěno
v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 3, str. 49–57, na rubu všech listů razítko redakce časopisu
My, 1. a 2. strana reprodukovány v monografii H. Diesing – Kája Saudek, Praha 2009, str. 250 a 251, papíry po okrajích místy poškozené, natržené,
polámané i utrhané rožky papírů, str. 4. zlomená
po přeložení v půli

Vyvolávací cena: 0 Kč