kresba tuší, akvarel, běloba, tužka
30 x 41,5 cmSignatura: sign. PD C Čtení pod lavicí 1969 Šmíd Hvížďala Saudek
Comix otištěný v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 4, str. 49, námět a scénář Karel Šmíd a Karel Hvížďala, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str.253, na rubu razítko redakce časopisu "Čtení pod lavicí", okraje mírně poškozené
Vyvolávací cena: | 0 Kč |