Pepík Hipík odhaluje obchodníky s bílým masem (polovina 9. strany)

Kód položky: 33925

kresba tuší, akvarel, běloba, tužka

30 x 41,5 cm

Signatura: sign. PD C Čtení pod lavicí 1969 Šmíd Hvížďala Saudek

Comix otištěný v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 4, str. 49, námět a scénář Karel Šmíd a Karel Hvížďala, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str.253, na rubu razítko redakce časopisu "Čtení pod lavicí", okraje mírně poškozené

Vyvolávací cena: 0 Kč