kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba
58 x 41 cm, 59 x 43 cmSignatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek, str. 7 uprostřed Kája Saudek
kompletní soubor 7 comixových kreseb na námět Rudolfa Křesťana, otištěno v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 1., str. 46–52, reprodukováno v monografii
H Diesing – Kája Saudek, Praha 2009,
str. 238–243, papíry místy po okrajích poškozené, natržené, polámané rožky, str. 1 z rubu na líc prosvítá
popis lihovým fixem
Vyvolávací cena: | 0 Kč |