Pepík Hipík mladší bratr Honzy Hroma

Kód položky: 33919

kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba

58 x 41 cm, 59 x 43 cm

Signatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek, str. 7 uprostřed Kája Saudek

kompletní soubor 7 comixových kreseb na námět Rudolfa Křesťana, otištěno v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 1., str. 46–52, reprodukováno v monografii
H Diesing – Kája Saudek, Praha 2009,
str. 238–243, papíry místy po okrajích poškozené, natržené, polámané rožky, str. 1 z rubu na líc prosvítá
popis lihovým fixem

Vyvolávací cena: 0 Kč