kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba, tužka
58 x 43 cm, 61 x 44,5 cmSignatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek, str. 5 DU Kája Sau, PU 69 Kája
kompletní soubor 6 comixových kreseb vzniklých podle námětu a scénáře Karla Šmída a Karla Hvížďaly, otištěno v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 2, str. 50–55, str. 1 a 3 reprodukovány v monografii H. Diesing – Kája Saudek, Praha 2009, str. 248 a 249, všechny listy mají na rubu razítko redakce časopisu My, papíry místy po okrajích poškozené, natržené, polámané i utrhané
rožky papírů
Vyvolávací cena: | 0 Kč |