Pepík Hipík mezi pravičáky

Kód položky: 33920

kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba, tužka

58 x 43 cm, 61 x 44,5 cm

Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek, str. 5 DU Kája Sau, PU 69 Kája

kompletní soubor 6 comixových kreseb vzniklých podle námětu a scénáře Karla Šmída a Karla Hvížďaly, otištěno v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 2, str. 50–55, str. 1 a 3 reprodukovány v monografii H. Diesing – Kája Saudek, Praha 2009, str. 248 a 249, všechny listy mají na rubu razítko redakce časopisu My, papíry místy po okrajích poškozené, natržené, polámané i utrhané
rožky papírů

Vyvolávací cena: 0 Kč