kresba tuší, akvarel
65 x 45 cmSignatura: sign. LN Kája Saudek, PD Kája Saudek
variabilní kresba se značkou bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 344, okraje papíru poškozené
Vyvolávací cena: | 0 Kč |