58 x 42 cmSignatura: sign. NU v produkci … Káji Sau
kresba se "značkou" bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 216, lehce poškozené okraje, utržený pravý dolní roh papíru
Vyvolávací cena: | 0 Kč |