Karel Kanál a Honza Hrom - Královská krasavice

Kód položky: 33930

kresba tuší, akvarel

31 x 22 cm

Signatura: sign. LD Erich Toman

kresba se "značkou" bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 219

Vyvolávací cena: 0 Kč