Ďáblice

Kód položky: 33927

kresba tuší, akvarel

33 x 16,5 cm

Signatura: sign. LD Karel Saudek

publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 455, nahoře natrženo

Vyvolávací cena: 0 Kč