Černá kočka

Kód položky: 33913

kresba tuší, akvarel

37 x 28,5 cm

Signatura: sign. LN Karel Saudek

komixová kresba se "značkou" bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 196, papír zlomený po složení do kříže, okraje poškozeny, na rubu skica comixu tužkou a poznámky pastelkou

Vyvolávací cena: 0 Kč