kresba tuší, akvarel
37 x 28,5 cmSignatura: sign. LN Karel Saudek
komixová kresba se "značkou" bratří Saudkových Dutá fráze bezduchého kýče, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 196, papír zlomený po složení do kříže, okraje poškozeny, na rubu skica comixu tužkou a poznámky pastelkou
Vyvolávací cena: | 0 Kč |