Znak vlastenectví

Kód položky: 62322

olej, plátno

v 90 ✕ š 64,5 cm

Signatura: na rubu Puchnarová 71, na blindrámu 1971 Puchnarová

Vystavováno: Pokus o překonání hranice, Galerie U Prstenu, 13. 6. – 1. 9. 2018 Galerie Navrátil, 60 let výtvarné práce, 5. 11. – 14. 12. 2018

na rubu na blindrámu popis díla autorkou

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Související kategorie