olej, plátno
v 90 ✕ š 64,5 cmSignatura: na rubu Puchnarová 71, na blindrámu 1971 Puchnarová
Vystavováno: Pokus o překonání hranice, Galerie U Prstenu, 13. 6. – 1. 9. 2018 Galerie Navrátil, 60 let výtvarné práce, 5. 11. – 14. 12. 2018
na rubu na blindrámu popis díla autorkou
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |