5 |

Z rána na vsi

Kód položky: 62776

1905

akvarel, papír

v 20 ✕ š 32 cm

Signatura: LD VŠpála 05

Provenience: Dr. Boleslav Štumpf, soudní rada v Bratislavě (vlastnil několik raných Špálových děl)

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč