65 |

Všechno prohrála v Monte Carlu

Kód položky: 62758

olej, plátno, sololit

v 98 ✕ š 69 cm

Signatura: LD Liesler 87

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 63 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 64 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 66 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 8 900 000 Kč
  • 67 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 68 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 69 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 70 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 71 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 72 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 73 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 74 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 75 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč