Totemy

Kód položky: 62835

olej, plátno

v 99,5 ✕ š 135 cm

Signatura: PD Načeradský 1961

Vystavováno: Klášter klarisek, Bratislava, 2012 GPU v Žilině, 2013 Oravská galerie, Dolný Kubín, 2013 Danubiana, Bratislava 2014 Galerie Dolmen

Reprodukováno: Načeradský v zbierke Ivana Melicherčíka na str. 18. a 19 Načeradský v Danubianě na str. 26 a str. 61

na rubu razítko: vystaveno v Galerii Dolmen

Vyvolávací cena: 360 000 Kč

Související kategorie