olej, plátno
v 99,5 ✕ š 135 cmSignatura: PD Načeradský 1961
Vystavováno: Klášter klarisek, Bratislava, 2012 GPU v Žilině, 2013 Oravská galerie, Dolný Kubín, 2013 Danubiana, Bratislava 2014 Galerie Dolmen
Reprodukováno: Načeradský v zbierke Ivana Melicherčíka na str. 18. a 19 Načeradský v Danubianě na str. 26 a str. 61
na rubu razítko: vystaveno v Galerii Dolmen
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |