43 |

Toaleta

Kód položky: 62777

olej, plátno

v 80 ✕ š 65 cm

Signatura: PN V. Sychra 59

Vystavováno: Jízdárna Pražského hradu prosinec 1959

na rubu na blindrámu etiketa z výstavy: Jízdárna Pražského hradu prosinec 1959.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 41 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 42 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 44 | Teodor Rotrekl
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 45 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 46 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 47 | Čestmír Janošek
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 48 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 49 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 50 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 51 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 52 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 53 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč