30 |

Sama na útěku

Kód položky: 62747

olej, plátno

v 64 ✕ š 44,5 cm

Signatura: PD V. Hejna, na rubu na blindrámu V. Hejna

na rubu autorské razítko a štítek s popisem díla a razítko Galerie Mánes, nečitelný přípis s datací 1968

Vyvolávací cena: 24 000 Kč