109 |

Prostorové variace II

Kód položky: 62767

1970–1975

asambláž, olej, lepenka, plátno

v 60 ✕ š 80 cm

Signatura: PD JBoška, na rubu na štítku Jindřich Boška/ 1970–1975

na rubu autorský štítek s popisem díla a štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 35 000 Kč