57 |

Penelopa očekávající ženichy / Penelopa a její nápadníci

Kód položky: 62449

1970–1973

olej, plátno

v 53 ✕ š 73 cm

Signatura: PD Jan Bauch 197?, na rubu Jan Bauch 1973

Reprodukováno: monografie Jan Bauch, PhDr. Rea Michalová, Ph.D., Galerie Art Praha 2012, str. 268, 269, č. 208 (s datací 1970)

na rubu autorem: Penelopa a její nápadníci

Vyvolávací cena: 190 000 Kč