28 |

Okolo bodu (studie)

Kód položky: 62772

1920–1925

akvarel, tužka, papír

v 23 ✕ š 23,2 cm

Signatura: PD Kupka

Provenience: původně v majetku Eugénie Kupka, manželky umělce; následně ve sbírce Miry Jacob, významné pařížské galeristky a sběratelky.

Reprodukováno: Kupka, Galerie Le Minotaure Paris, str. 34–35

odborná expertiza Pierre Brulle
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč