1920–1925
akvarel, tužka, papír
v 23 ✕ š 23,2 cmSignatura: PD Kupka
Provenience: původně v majetku Eugénie Kupka, manželky umělce; následně ve sbírce Miry Jacob, významné pařížské galeristky a sběratelky.
Reprodukováno: Kupka, Galerie Le Minotaure Paris, str. 34–35
odborná expertiza Pierre Brulle
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |