63 |

Noční město

Kód položky: 62540

olej, plátno

v 61 ✕ š 54 cm

Signatura: PD K. Souček 80

na rubu štítek s popisem díla (špatný rozměr)

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

  • 61 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 62 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 64 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 65 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 66 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 8 900 000 Kč
  • 67 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 68 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 69 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 70 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 71 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 72 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 73 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč