86 |

Muž ve výtahu

Kód položky: 62892

olej, plátno

v 140 ✕ š 83 cm

Signatura: LD monogram FKF 81, na rubu F. K. Foltýn / 1981

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 130 000 Kč