75 |

Mustasostoon

Kód položky: 62885

olej, plátno

v 77 ✕ š 141 cm

Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan Paris / 30. 3. 1956

na rubu popis díla autorem a štítek výstavy Moderne Kunst, Städtisches museum Wuppertal-Elberfeld, 1958

Vyvolávací cena: 120 000 Kč