1922
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 61,5 cmSignatura: LD Vlaminck
Provenience: Galerie Simon (D. H. Kahnweiler), Paříž, Francie Sotheby’s New York – Impressionist and Modern Paintings and Sculpture – Part II, 14. května 1986, pol. 223 soukromá sbírka Litsy D. Tsitsery (1932–2020), New York Paul Pétridés (1901–1993), galerista a autor publikací
na rubu poškozený štítek Galerie Simon s popisem díla
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
konzultováno a restaurátorský průzkum Igor Fogaš
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |