127 |

Jaro

Kód položky: 62756

2006

olej, plátno

v 116 ✕ š 89 cm

Signatura: D 23. 12. Načeradský 2006, na rubu Načeradský 2006

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 130 000 Kč