Frodig vegetation / Abstraktní kompozice

Kód položky: 62884

olej, karton na plátně autorem

v 45 ✕ š 53 cm

Signatura: LD Endre Nemes 1956, na rubu na blindrámu Endre Nemes

Provenience: získáno od rodiny autora ve Švédsku

na rubu název díla autorem: Frodig vegetation
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

Související kategorie