olej, karton na plátně autorem
v 45 ✕ š 53 cmSignatura: LD Endre Nemes 1956, na rubu na blindrámu Endre Nemes
Provenience: získáno od rodiny autora ve Švédsku
na rubu název díla autorem: Frodig vegetation
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |