122 |

Červený kosočtverec

Kód položky: 62901

olej, plátno

v 180 ✕ š 140 cm

Signatura: na rubu V. Novák srpen 1996

na rubu na blindrámu název díla (autorem?)

Vyvolávací cena: 60 000 Kč