Podvečer v Talmas u Amiensu / Campément de bohémiens

Kód položky: 62764

1902

olej, plátno

v 65 ✕ š 54 cm

Provenience: pozůstalost autora HDV Neuilly, Francie, 11. 6. 1991, pol. 217 soukromá sbírka Toulon, Francie Matsart Auctioneers & Appraisers, New York, USA, 15. 6. 2016, pol. 31 Aukce obrazů u Národní galerie, Praha – Zbraslav, 10. 2. 2020

Vystavováno: Stern Pissarro Gallery, London; Donald Young Gallery, Chicago, USA (data výstav nezjištěna)

Reprodukováno: (Soupis díla) Anne Varichon (ed.), Albert Gleizes, Catalogue Raisonné, Paris, Somogy Editions d'Art, 1998, sv. 1, s. 32, č. 35

na rubu na blindrámu popis díla
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 550 000 Kč

Související kategorie