58 |

Bazilika Sacré-Coeur

Kód položky: 62443

olej, plátno

v 70 ✕ š 55 cm

Signatura: LD V. Komárek 95

na rubu na blindrámu popis díla

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 56 | (Marie Čermínová) TOYEN
    Vyvolávací cena: 8 500 000 Kč
  • 57 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 59 | Zdeněk Seydl
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 60 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 61 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 62 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 63 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 64 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 65 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 66 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 8 900 000 Kč
  • 67 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 68 | Miloslav Hotový
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč