olej, plátno
v 38 ✕ š 61 cmSignatura: PD Toyen 59
Provenience: sbírka Hanse Neumanna (1921 Praha – 2001 Caracas, Venezuela), jednoho z největších průmyslníků ve Venezuele, pražského rodáka židovského původu.
Reprodukováno: Karel Srp, Toyen, Argo a GHMP, Praha, 2000, obr. 314, str. 233
na rubu na blindrámu popis díla
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 8 500 000 Kč |