56 |

... a další lahev rumu! / Et une bouteille de rhum!

Kód položky: 62879

olej, plátno

v 38 ✕ š 61 cm

Signatura: PD Toyen 59

Provenience: sbírka Hanse Neumanna (1921 Praha – 2001 Caracas, Venezuela), jednoho z největších průmyslníků ve Venezuele, pražského rodáka židovského původu.

Reprodukováno: Karel Srp, Toyen, Argo a GHMP, Praha, 2000, obr. 314, str. 233

na rubu na blindrámu popis díla
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 8 500 000 Kč

  • 54 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 43 000 Kč
  • 55 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 57 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 58 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 59 | Zdeněk Seydl
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 60 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 61 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 62 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 63 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 64 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 65 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 66 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 8 900 000 Kč