Zátiší s hudebním nástrojem, knihou a lampou

Kód položky: 61786

olej, plátno

v 80,5 ✕ š 70,5 cm

Signatura: LD Endre Nemes, na rubu 2 x Endre Nemes / 1935

Vystavováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Sto... více Vystavováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Stockholm, Švédsko, 2000, č. k. 11

Reprodukováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, S... více Reprodukováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Stockholm, Švédsko, 2000, č. k. 11

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

Související kategorie