olej, plátno
v 80,5 ✕ š 70,5 cmSignatura: LD Endre Nemes, na rubu 2 x Endre Nemes / 1935
Vystavováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Sto... více Vystavováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Stockholm, Švédsko, 2000, č. k. 11
Reprodukováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, S... více Reprodukováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Stockholm, Švédsko, 2000, č. k. 11
na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |