10 |

Zátiší s hudebním nástrojem, knihou a lampou

Kód položky: 61786

olej, plátno

v 80,5 ✕ š 70,5 cm

Signatura: LD Endre Nemes, na rubu 2 x Endre Nemes / 1935

Vystavováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Sto... více Vystavováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Stockholm, Švédsko, 2000, č. k. 11

Reprodukováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, S... více Reprodukováno: Endre Nemes, Galéria mesta Bratislavy, 2007, č. 15, s. 31 Endre Nemes (1909–1985), „De tidiga åren“ verk från 30- ich 40-talen, Galerie Bel’Art, Stockholm, Švédsko, 2000, č. k. 11

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

  • 8 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 9 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 11 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 12 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 13 | Gustáv Mallý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 14 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 15 | André Derain
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 16 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 17 | Jiří (Georges) Kars
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 18 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 19 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 20 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč