151 |

X

Kód položky: 61731

2000

akryl, plátno

v 120 ✕ š 120 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera 2000

Provenience: z majetku rodiny autora

Vystavováno: Zdeněk Kučera – Obrazy, Galerie Caesar Olomouc, 2000 Neprodejné, Obrazy, grafika, objekty, Galerie GUVU Olomouc, 2001 Zdeněk Kučera – Obrazy, Zámec... více Vystavováno: Zdeněk Kučera – Obrazy, Galerie Caesar Olomouc, 2000 Neprodejné, Obrazy, grafika, objekty, Galerie GUVU Olomouc, 2001 Zdeněk Kučera – Obrazy, Zámecká galerie Chagall, Karviná, 2003 Geometrie Zdeňka Kučery, Galerie Zbrojnice IC UP, Olomouc, 2005

na rubu na blindrámu popis díla autorem, přiložený certifikát pravosti potvrzený manželkou autora

Vyvolávací cena: 150 000 Kč