203 |

Víření

Kód položky: 62267

2012

olej, plátno

v 100 ✕ š 130 cm

Signatura: PD Jan Spěváček 2012, na rubu Jan Spěváček 2012

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 24 000 Kč