68 |

U moře

Kód položky: 62130

olej, plátno na překližce

v 58 ✕ š 45 cm

Signatura: PD Vaca 86, na rubu Karel Vaca / 1986

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 66 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 67 | Vladimír Vašíček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 69 | František Gross
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 70 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 71 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 72 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 73 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 75 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 76 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 77 | Slavoj Kovařík
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 78 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč