olej, plátno
Signatura: LD Endre Nemes 34
Provenience: Galerie Art Praha; Adolf Loos Apartment and Gallery, Praha, 20. 10. 2019, pol. 65
odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.