19 |

U stolu

Kód položky: 61735

olej, plátno

v 64,5 ✕ š 49 cm

Signatura: LD Endre Nemes 34

Provenience: Galerie Art Praha; Adolf Loos Apartment and Gallery, Praha, 20. 10. 2019, pol. 65

odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč