85 |

Svěcení květin

Kód položky: 62143

olej, plátno

v 50 ✕ š 40 cm

Signatura: PD J. Jíra 83, na rubu J. Jíra 83

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 83 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 84 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 86 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 87 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 88 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 19 000 Kč
  • 89 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 90 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 91 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 92 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 93 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 94 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 95 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč