23 |

Surrealistická kompozice

Kód položky: 62116

1936–1937

olej, plátno

v 53 ✕ š 64 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Janoušek

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., konzultováno s rodinou autora

Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč