51 |

Stromy

Kód položky: 61917

olej, plátno

v 70 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Smetana 68, na rubu Jan Smetana /1968, na blindrámu Jan Smetana

na rubu popis díla autorem, na blindrámu razítko ČFVU s číslem 1613

Vyvolávací cena: 120 000 Kč