164 |

Story z vany

Kód položky: 62126

kombinovaná technika, olej, plátno

v 45,5 ✕ š 61 cm

Signatura: PD Rittstein 76, na rubu na blindrámu M. Rittstein 76

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč