204 |

Shushupe

Kód položky: 62268

2015

akryl, olej, plátno

v 150,5 ✕ š 120 cm

Signatura: na rubu Otto Placht 2015

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč