20 |

Sázava od Jílového

Kód položky: 62093

olej, plátno

v 74 ✕ š 100 cm

Signatura: PD Ot. Nejedlý 1920.

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 240 000 Kč