47 |

Oskojolonohiksicha

Kód položky: 62219

1955–1958

olej, plátno

v 97 ✕ š 130 cm

Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan Paris / 1955, 1956, 1958

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 45 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 46 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 48 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 49 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 50 | Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 51 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 52 | František Gross
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 53 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 54 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 55 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 56 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 57 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč