82 |

Osamělá (na Bonnäs Bryggä)

Kód položky: 62147

olej, plátno

v 60 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Jíra 99

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč