27 |

Odpočinek na slunci

Kód položky: 62259

olej, plátno

v 56 ✕ š 61 cm

Signatura: LD P. Kotík 1926, na rubu na blindrámu P. Kotík

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč