122 |

Konec nové figurace

Kód položky: 62198

olej, plátno

v 150 ✕ š 130 cm

Signatura: PN Načeradský 68, na rubu Načeradský 1968, na blindrámu Načeradský

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč