Motocyklisté

Kód položky: 62262

olej, plátno

v 75 ✕ š 148,5 cm

Signatura: PD Rotrekl 58

na rubu štítek výstavy Galerie Brno, Veselá

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

Související kategorie